FOTOSBĚRNA

ZPRACOVÁNÍ

O NÁS

FujiPrint Karel Kubát

O nás

Otevírací doba

Pondělí – Pátek
8:00 do 17:00
Sobota
9:00 do 12:00

Provozovna

Fujiprint Kubát

 V Úvoze 43/3
460 01 Liberec
Tel : 604 252 104
E-mail : info@www.fujiprintkubat.cz

Fotografií se věnuji již od roku 1991, kdy můj otec, také Karel Kubát, založil firmu Kodak Express. Nyní pro vás otevíráme nový obchod Fujiprint Karel Kubát. Pokud vám záleží na nejvyšší kvalitě zpracování vašich fotografií, osobním přístupu a jednání, můžete se na nás bez obav obrátit.

Fotografie vám zhotovíme na špičkový materiál Fujicolor Crystal Supreme a to až do formátu 21x60cm, v lesklém či matném provedení. Pokud vám nebude tato velikost stačit, vytiskneme vaše vzácné vzpomínky až do formátu 70×100 cm na velkoplošném plotru Epson, taktéž na materiálech Fuji. Máte rádi kinofilmy? Vyvolání barevných filmů (proces C-41) i černobílých a jejich následné naskenování (včetně svitků) není pro nás žádný problém. Využít můžete i naše kopírovací služby – černobílé i barevné -do formátu A3 za příznivé ceny. Nezapomeňte využít naši ONLINE fotosběrnu, která vám ušetří spoustu času. Fotografie nám pošlete v klidu ze svého domova a nemusíte se hnát do města.

Samozřejmostí je zhotovování průkazových fotografií pro veškeré účely (víza, cizinecká policie, zbrojní průkazy, sportovní průkazy, …) Pro milovníky plechových veteránů zajistíme též fotografie na veteránské doklady.

Z fotografických služeb vám  nabídneme širokou škálu – ateliérem počínaje, dále pak reportážní fotografii (svatby, oslavy, plesy, firemní večírky), rodinné foto v přírodě, produktovou fotografie až po focení škol a školek.

Doneste nám své rodinné 8mm kotoučové filmy, kazety(8mm, hi8mm, VHS‑C ) či klasické videokazety a my vám je převedeme do digitální podoby na DVD nebo do formátu MPEG, který uložíme na flash disc.

Na závěr bych zmínil široký sortiment rámečků a alb, do kterých si můžete své fotografie založit. V naší nabídce nechybí ani baterie a další doplňkový sortiment.

Přijďte se k nám podívat, využijte naše služby, těšíme se na VÁS!!!

Fujiprint, Karel Kubát ml.